Arhiva kategorije: Košarka
UŽIVO: BiH - Latvija (VIDEO)

Uprkos činjenici da su izabranici selektora Josipa Pandže ostvarili dvije pobjede (Izrael 103:102 i Litvanija 79:70) naši momci još nisu osigurali plasman u četvrtfinale. Da bi izborili plasman među osam najboljih ekipa Starog kontinenta u večerašnjem meču mogu i izgubiti, ali poraz ne smije biti veći od deset poena razlike. Sretno momci!

UŽIVO: BiH - Litvanija

Izabranici selektora Josipa Pandže jučer su u dramatičnoj završnici savladali Izraela nakon produžetka (103:102), a danas će odmjeriti snage sa Litvanijom.

Neviđena drama u Samsunu i velika pobjeda BiH

Prve poene na utakmici upisala je BiH, tačnije Gegić za 2:0. Izraelci su izjednačili, ali je Musa vratio prednost. U nastavku prve četvrtine košarkaši Izraela prave seriju i dolaze do vodstva 12:6. Izraelci su održavali prednost te su nakon prve četvrtine imali plus osam, bilo je 24:16. Juniorska košarkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine pobjedom (103:102) je započela takmičenje na Evropskom prvenstvu koje se održava u Turskoj.

UŽIVO: BiH - Izrael

Prvi susret mladih bh. košarkaša na Eurobasketu koji traje do 22. decembra možete pratiti u direktnom prijenosu na našem portalu.

Pretkvalifikacije za SP u košarci: BiH saznala imena rivala

U češkoj prijestolnici Pragu danas je održan žrijeb grupa pretkvalifikacija za Svjetsko košarkaško prvenstvo koje će se 2019. godine održati u Kini. Košarkaška reprezentacija BiH bila je nosilac prilikom žrijeba, a za rivale u grupi “A“ dobila je Švedsku, Slovačku i Armenije.